HEFOP - Értékünk az ember NFU
Hogyan segít a HEFOP az álláskeresőknek?
HEFOP Roadmap
Hol tartunk?
A 'KISEBB ADMINISZTRÁCIÓ, GYORSABB KIFIZETÉSEK - REGISZTRÁCIÓ A RENDEZVÉNYRE' rendezvény résztvevői
Név Intézmény
Ábri Kálmánné Városi Óvodai Intézmény
Ácsné Végh Helga Szász Márton Általános Művelődési Központ
Ádám Sándorné II.sz.Óvodai Egység-8.sz.Óvoda
Ágoston Csilla Zsuzsanna KÉSZ Kft.
Albrecht Anikó Szász Márton ÁMK
Almann Sándor ÁMK Pázmánd
Amberger Árpád Globomax Kft.
Andrics Anikó Mohács Város Önkormányzata
Angyalosy Edina KDRMK Veszprém
Aporfiné Nagy Andrea Pannon Egyetem
Aranyi Magdolna MMIK
B. Gyöngyösi Mária II.sz.Óvodai Egység
Babarciné Matusik Zsuzsanna Vasvári Pál Közgazdasági Szakközépiskola, Szeged
Bach Teodóra Kék Madár Alapítvány
Badacsonyi Márta Monor és Vidéke Takarékszövetkezet
Bagdács Mónika Abony és Térsége Vállalkozásfejlesztési Alapítvány
Bakó Balázs Nyugat-magyarországi Egyetem
Balatinácz Zóra Bayer
Balaton Sándor Reca Kft.
Balázs Anett Pannon Egyetem
Balázsi László fejlesztési munkatárs
Bali Ferencné Rendezvényház Kht. Szeged
BALLA ILDIKÓ CSAT EGYESÜLET
Balla Károlyné Károlyi Mihály Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola
Balla Orsolya Hétszínvirág EGYMI
Balogh Györgyné Ált. Isk. Szalánta
Balogh László Batthyány Lajos Gimnázium és Egészségügyi szakközépiskola
Baloghné Bóna Eszter Képesség és Tehetségfejlesztő Magániskola
Balogné Fenyvesi Piroska Dr.Raksányi Árpád ISZI
Bánkuti Judit II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Bánsági Zsófia  
Bányainé S. Judit KMRMK
Baráth Lászlóné Ágnes Győr-Moson-Sopron Megyei Pedagógiai Intézet
Barcsák Pálné Napközi Otthonos Óvoda Arnót
Baricsa Dóra  
Baróti Zoltánné Somogyi Munkanélküliekért Alapítvány
Barta András Zalaiparker Zrt
Barta Csilla Borsodbótai ÖTTE Egyesület
Bartha János Rolling Trade Kft.
Bartók Tamásné Közép-békési TISZK Központi Intézménye
BAUM ATTILA MIOK HAHE
Becsei Éva Bercsényi Miklós Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
Bedők Julianna suliNova Kht.
Bérczes Gábor  
Bereczki Tamás UNITIS Rendszerház Zrt
Bereczki Valéria Contact Kht
Béres Endre  
Béres Éva Szinergia Kft.
Bernard Klaudia FESTO-AM Kft.
Bertalan Edit Hétszínvirág EGYMI
Bertalan Zsolt Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakközépiskola
Besenyi Réka Szolnoki Főiskola
Biró Károly Deák Ferenc Szakképző és Művészeti Szakközépiskola
Boár Tamás Szegedi Tudományegyetem
Bodonyiné Balog Erzsébet Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola
Bogárné Simon Klára Újszászi Nevelési Központ
Bognár-Nickl Gabriella Híd Dnaújváros és Környéke Egyesület
Bogyay Lászlóné Rózsa Óvoda
Bokányi László  
Borosné Szabó Lídia Veronika IHH Szövetkezet
Bóta László Sapientia SzHF
Botfalusi Béláné Kazinczy Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
Bottkáné Kollár Júlia Esztergomi Otthon Segítünk Alapítvány
Bőle Károlyné Faller Jenő Szakképző Iskola és Kollégium
Breszkovics József KKI Darány
Budainé Bancsi Ágnes Móra-Vitál Kht.
Burucz Balázs Dél-dunántúli Regionális Munkaügyi Központ
Bükösdi Kálmánné Apáczai Nevelési és ÁMK Gimnázium
Csalagovits Ádám Educatio Társadalmi Szolgáltató Kht.
Csalló Attila Templomdombi Általános Iskola
Csankiné Bálint Annamária Klauzál Gábor Általános Iskola
Csapó Beatrix GAK Kht.
Császár Attila ÉMRMK
Csatlós Anikó Életsorsok Egyesület
Cseh Gábor Bp. XVIII. GAMESZ
Cseh Gáborné Csete Balázs Általános Iskola
Cseh Sándor TEMI Móricz zsigmond Művelődési és Ifjúsági Ház Közhasznú Alapítványa
Csendes Andrásné Békés Megyei Önkormányzat
Csendes Mónika Bölcsődei Igazgatóság Szolnok
Cseresznyés Géza KKI darány
Csertő Brigitta Spar Magyarország Kft
Cservák Sarolta E-Kvalitás Kft.
Csillag Gabriella GAK Kht.
Csoma Tiborné KÖzségi Önkormányzat Nyírkércs
Csongrádi Helga prOffice Kft.
Csonka Katalin Kassák Lajos Gimnázium
Csúzi István Petőfi Sándor Általános Iskola, Csobánka
Czakó Péter Bizerba Kft.
Czakó Zoltánné Deák Ferenc Szakképző és Művészeti Szakközépiskola
Czégény Ilona Ady Endre Művelődési Központ
Czigányné Pető Anikó Gárdonyi Géza Általános Iskola és Óvoda Csömödér
Czimbalmos Ágnes Déryné Művelődési és Ifjúsági Központ, Karcag
Dallos Mária ÉMRMK ESZA Projekt Iroda
Darázs Ilona  
Deák Ferenc Nyugat-Dunántúli Regionális Munkaügyi Központ
Debreceni Sándorné Contact Kht.
Demeter Kinga Városi Intézmények Gazdasági Irodája
Demóné Vig Gyöngyi AUT-PONT Alapítvány
Dezanove Inacio Bartolomeu Oltalom Szeretetszolgálat
DEZSŐ GABRIELLA MIOK HAHE
Dr Horváth Zoltánné Berzsenyi Dániel Főiskola
Dr Juhászné Dr Kiss Erzsébet Katalin DARMK Szeged
Dr. Bozó Franciska Eötvös József Szakközépiskola Hódmezővásárhely
Dr. Dankó József Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
dr. Dobos Tamás Várkerti Általános Iskola és Szakiskola
Dr. Kerekes László Dombóvári Szent Lukács Egészségügyi KHT.
Dr. Kovács Árpád KAUI
Dr. Marschalek Norbert Vasvári Pál Közgazdasági Szki.
Dr. Micserics József MVGYOSZ
Dr. Németh Csaba Balassa János Kórház, Szekszárd
Dr. Orvos Gáborné Körös-Maros Vidékfejlesztési és Ökogazdálkodási Alapítvány
dr. Palatka Lívia XIII. Kerületi Polgármesteri Hivatal
Dr. Stadinger Csaba ÉMRMK
Dr. Szabóné Varga Ildikó Kemény Gábor Logisztikai és Közlekedési Szakközépiskola
Dr. Szeberényi Sándorné Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola Szeged
dr. Tubak István Katedra Szakközépiskola
dr. Tubakné Tütő Ágnes Katedra Informatikai és Művészeti Szakközépiskola
dr.Jáger Zsuzsa sulinova Kht.
Dr.Némedi Mária Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Kórház
Dr.Papucsekné Jámbor Katalin Zuglói Pedagógiai Szakmai Központ
Dr.Szabó Jánosné Kölcsey Ferenc Általános Iskola Törökszentmiklós
Drabik Balázs MINORHOLDING Zrt.
Drimbe István Bp. XVIII. ker. Önkormányzat
Dulka Lászlóné Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda, Hencida
Éder Izabella  
Egyed Éva Nagycsaládosok Országos Egyesülete
Elekné Kathi Anita 6.számú óvoda
Elekné Nagy Andrea Vásárosdombói Általános Iskola, Egységes Oktatási és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Erdélyi Sándorné  
Estók Gábor MPKKI
Estókné Csete Olga Egészségügyi és Szociális Szakközép- és Szakiskola és Alternatív Gimnázium, Szolnok
Eszes Tibor MATISZ
Falusiné Szabados Tünde Régió-Plan Kft.
Faragó Lajos Észak-alföldi Regionális Munkaügyi Központ
Farkas Béláné Mátyás Király Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Farkas Gábor HMP Logic Kft.
Farkasné Völgyi Éva GA Magyarország Kft.
Fazekas István Demecseri Oktatási Centrum
Fazekas Róbert Impulzus Egyesület
Fehér Magdolna DARMK Szeged
Fekécs Istvánné Orosháza Városi Önkormányzat Napköziotthonos Óvodája
Fekete Erika Budapesti Corvinus Egyetem
Félegyházi-Török Imréné Bölcsődei Igazgatóság Szolnok
Fencz Györgyné Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Földesiné Ábrahám Katalin Szegedi Tudományegyetem
Frányó Sarolta Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Füzesi Ferenc Magyar Telekom
Füzesi Gyula Darány és Kastélyosdombó Körjegyzősége
Galántai Dávid  
Galbavi Krisztina Unio Tender Europa Kft.
Géczi Zsoltné II. Rákóczi Ferenc Általános és Művészeti Iskola
Genczler Judit Régens Zrt.
Gerencsér Lászlóné  
Gergely Bernadett Dél-dunántúli Regionális Munkaügyi Központ
Gergely Klára Gazdasági és Közlekedési Minisztérium
Gidai Sándorné Csongrád Megyei Pedagógiai Szak-és Szakmai Szolgáltató Intézet
Glodeák Miklós  
Gódor Csilla Gödöllői Innovációs Központ
Golyán Margit  
Gombkötő Ágnes Contact MKSZ
Gombosné Székely Angéla Észak-alföldi Regionális Munkaügyi Központ
Gonda István Karolina Iskola
Gödrei Róbertné Szövetség a Polgárokért Alapítvány
Gönczi András Észak-alföldi Regionális Munkaügyi Központ
Göndörné Ulrich Erzsébet Bartók Béla Úti Általános Iskola
Gross Róbert Zádorfalva
Gulyás János Borsodbótai ÖTTE Egyesület
Gyarmati Antal Zalalövői Általános Iskola
Gyímesi Ilona Közsö Igazgatású Művelődési Intézmény
Gyöngéné Molnár Anita Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ
Győri Ildikó DARMK Szeged
Gyügyei Katalin Szűcs Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Hadházi Ferencné Onga Szociális Szolgáltató Központ
Hajdú Bálint  
Hajdú Györgyné Bp. Főv. XIII. ker. PSZK
Hajdú Lászlóné ADDETUR Alapítvány
Hajduné Holló Katalin Napköziotthonos Óvodák
Hajzer Zoltánné Weöres Sándor Általános Iskola és Művészeti Iskola
Haladi Andrea József Attila Általános Iskola
Halász József Kssuth Zsuzsanna Szakképző Iskola
Hankóczki Ildikó Start Szakiskola
Hankovszki Jánosné Teller Ede Általános Iskola Nagybánhegyes
Hargitai Antalné Gárdonyi Géza Ált. Isk.
Hassza Genovéva EuroSys Tanácsadó Iroda
Hegedüs Adrienn KDRMK Veszprém
Hegedűsné Király Katalin Kék Madár Alapítvány
Hegyes Anita Életfa Segítő Szolgálat Egyesület
Henkrich Mihály suliNova Kht.
Herczig Ferencné Ady E. Gimnázium
Hoffmann Renáta Területi Szociális Szolgáltató-és Veszprém Megyei Gyermekjóléti Módszertani Intézmény
Holczerné Megyes Gabriella Fekete István Ált. Isk, AMI és Óvoda
Homik Márton KMRMK ESZA Projekt
Horváth Anikó Roche
Horváth Zoltán András Kaposvár TISZK
Horváthy Györgyné Veszprém Megyei Pedagógiai intézet és Szakszolgálat
id.Kézy Béla Hendikep Start Oktatási Alapítvány
Ignácz Péter Khetanipe Egyesület
Imreh Zsuzsanna Paamon Bt.
Iszák Tibor Körzeti Általános Iskola
Jakab János Belvárosi TISZK Kht.
Járfás Lászlóné Globomax Kft
Jékli Gergő KONSZENZUS ALAPÍTVÁNY
JUHÁSZ JÁNOSNÉ TELLER EDE ÁLT. ISK.
Juhász-Nagy Istvánné Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Önkormányzat Klauzál Gábor Általános Iskola
Juhászné Szántó Gabriella Berzsenyi Dániel Gimnázium
Kádár Ildikó NIOK Alapítvány
Kalina Katalin Evangélikus Gimnázium
Kálmánné Szabó Judit Zuglói Pedagógiai Szakmai Központ
Kalmár Ákos Győr-Moson-Sopron Megyei Pedagógiai Intézet
Kanyik Csaba MKIKE
Kapás Krisztina LOXON Solutions Kft
Kapelnerné Szőnyey Éva Semmelweis Egyetem
Karahuta Jánosné Oltalom Szeretetszolgálat
Karányiné Barsi Gabriella MPKKI
Kárpáti Péter KFKI-DIREKT Kft.
Kavasánszki Józsefné  
Kelemenné Farkas Márta Károli Gáspár Református Egyetem
Kéner Eszter MINők Egyesülete
Képes Magdolna Körzeti Általános Iskola Hernádvécse
Kerepeszki Mónika Magyar Logisztikai Egyesület
Kicska József Rozsály Ált. Isk.
Király Tamásné Jókai Mór Művelődési Központ
Király Zoltánné EJF
Királyné Molnár Rita Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola
Kis Tamás  
Kiss Andrea XXII.kerületi Önkormányzat Szociális Szolgálata
Kiss Attila HÍD Egyesület
Kiss Gyula Nyugat-dunántúli Regionális Munkaügyi Központ
Kiss Lajos Csete Balázs Általános Iskola
Kiss Zoltán Győr MJV Polgármesteri Hivatal
Klein Marianna Budapesti Művelődési Központ
Kocsa Timea Apor Vilmos Katolikus Főiskola Terézvárosi Gyakorló Óvoda
Kocsis Tamás Klauzál Gábor Általános Iskola Hódmezővásárhely
Koczkáné Imre Terézia Észak-zalai TISZK Kht.
Koczkás Csilla MVGYOSZ
Kokavecz Hajnalka Közép-békési TISZK Központi Intézménye
Kollár Frigyesné Mélykút,Gondozási Központ
Kollár Judit II. Rákóczi Ferenc FGyKSZKI
Komár Pál Közép-békési TISZK Központi Intézménye
Komárné Boda Margit Trefort Ágoston Villamos- és Fémipari Szakképző Iskola
Kominka Péter magánalkalmazott
Komócsin Sándorné  
Komoróczky Beáta Imagement Quality Support Kft.
Konczné Kovács Mária Hajós Alfréd Általános Iskola
Kónya István  
Korbai Hajnal ELTE BTK
Korn Beatrix Vanessia Kft
Kósáné Kovács Ildikó Németh István Ált.Iskola
Koscsó Miklós Körzeti Általános Iskola Hernádvécse
Kossuth Mihályné Evangélikus Gimnázium
Kosztya Zoltán Általános Iskola Méhtelek
Kovács Anikó Dunaföldvár Város Önkormányzata
Kovács Éva Salva Vita Alapítvány
Kovács Gáborné Gorsium Általános Iskola
Kovács Gyula Commitment Pedagógiai Intézet
Kovács Katalin Belvárosi TISZK Kht.
Kovács Katalin United Way Kisalföld Alapítvány
Kovács Lilla Vásárosdombói Általános Iskola, Egységes Oktatási és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Kovácsné Bárány Ildikó Bölcsődei Igazgatóság
Kovácsné Tóth Ibolya Polg.Hivatal Kecskemét
Kölesné Németh Mária Zuglói Benedek Elek Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Kővágó Franciska EJF
Kristóf Lajosné B.-A.-Z. Megyei Pedagógiai Intézet
Kristóf Takács Hydea Kft
Kulcsár Katalin RÉV Alapítvány
Kun Balázs Üllői Mozgáskorlátozottak Egyesülete
Kun László Rehabit Komplex Kft.
Kuncz Tamás MKIKE
Kupásné Gazdag Izabella Budapesti Gazdasági Főiskola
Kurucsai József II. Rákóczi Ferenc Általános és Művészeti Iskola
Kutnyné Bodnár Ágnes Kék Madár Alapítvány
Laiszky Eszter Várkerti Általános Iskola és Szakiskola
Lajos Krisztina Vas Megyei Művelődési és Ifjúsági Központ
Lakatos Sándor Hodászi Görög katolikus Cigány egyházközség
Lakos Zsuzsa K-EMÖPI
LANCSÁK JÓZSEF G.B.I. ÁLT.ISK. INKE
Láng Erzsébet Tinódi Sebestyén Általános Iskola
Lassúné Ruskó Renáta Alfa-Communication Kft.
Lehőcz Monika Otthon Segítünk Alapítvány
Leleszné Sveda Klára 2.sz.Kölcsey Óvoda
Lénárt Miklós Kapcsolat Központ
Lengyel János KMRMK
Lorántfy Zsuzsanna  
Lovász Anikó Műszertechnika-Rendszerház Kft.
Lovistyek Zoltán EuroSys Tanácsadó iroda
Lövei Istvánné DE TEK BTK Dékáni Hivatal
Lukács Anikó Esztergomi Otthon Segítünk Alapítvány
Lukácsné Huszti Mónika Miskolci Egyetem, Pályázati Iroda
Lukácsné Kassay Krisztina Otthon Segítünk Alapítvány
M. Kárpáti Andrea ELTE BTK
Magonyné Kis-Czakó Katalin Móravárosi Óvoda Kiskunfélegyháza
Magyar Márta KDRMK/Veszprém
Magyarné Czakó Nóra Szolnoki Főiskola
Majorosné Kiss Zsuzsanna Magyar Logisztikai Egyesület
MARIK SÁNDORNÉ HORIZONT EGYESÜLET
Marksteinné Molnár Julianna Ju-Mark Bt
Márkus Péter Kecskeméti TISZK Kht.
Medgyesi Ágota Kopernikusz Egyesület
Meggyes Ildikó Kórházi Önkéntes Segítő Szolgálat Alapítvány
Mentusz Endre Észak-Magyarosrszági Regionális Munkaügyi Központ Egri Regionális Kirendeltsége
Mester Attila Budapesti Szociális Forrásközpont
Mészáros Ákos Kárpátok Alapítvány-Magyarország
Mészárosné Éva  
Mlinarics József MATISZ
Molnár Györgyné IQ-PONT Szakközépiskola és Szakiskola
Molnár Mária Általános Iskola Kunmadaras
Molnár Péterné BDF Pedagógiai Szolgáltató Központ
Molnár Renáta Újfehértó Város Önkormányzata
Molnár Sára suliNova Kht.
Molnárné Kiss Ildikó 2.sz. Kölcsey Ferenc Óvoda
Molnárné Lencsés Anna Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Móri Árpádné Alsóerdősori Ének-zene Tagozatos ÁLtalános Iskola és Gimnázium
Móricz Endre Dél-alföldi Regionális Munkaügyi Központ, Szegedi Regionális Kirendeltség
Móró Józsefné Gárdonyi Géza Ált. Isk.
Nagy Adrienne Comline Budapest Kft.
Nagy Anna Magdolna Diósgyőri Gimnázium és Városi Pedagógiai Intézet
Nagy Erika Üllői Mozgáskorlátozottak Egyesülete
Nagy György Magyary Károly Általános Iskola és Zeneiskola
Nagy Györgyné Kazinczy Ferenc Általános Iskola, Nyíregyháza
Nagy Hedvig Munkácsy Mihály Általános Iskola, Székesfehérvár
Nagy Lászlóné Rózsa Óvoda Nagykanizsa
Nagy Margit Eötvös József Gimnázium Szeged Csongor tér 1.
Nagy Nikoletta ÉMRMK Egri Regionális Kirendeltsége
Nagy Nóra Budapesti Corvinus Egyetem
Nagy Nóra Abony és Térsége Vállalkozásfejlesztési Alapítvány
Nagy Róbert Európa 2000 Középiskola
Nagy Szabolcs Clarté Consulting Kft.
Nagy Timea Interware Zrt
Nagy Zoltánné Bródy Imre Gimnázium és Szakközépiskola
Német Enikő Hajdúszoboszló Város Önk.
Németh Nóra HMP Logic Kft.
Németh Szilvia NyDRMK Szombathely
NOVOTNI EDIT OKIDE
Oláh Imréné 6. számú óvoda
Oláh László Ady Endre Művelődési Központ
Oláh Lászlóné Petőti Sándor Körzeti Általános Iskola és Óvoda
Oldalné Bakó Éva  
Ónodi Nóra Simonyi Károly Szakközépiskola
Orbán Rita Pannon Egyetem
Oros Róza Kádas György Általános Iskola
Orosz Istvánné Diósgyőri Gimnázium és Városi Pedagógiai Intézet
Orosz Sándorné Intézményszolgálat
Őriné Szilvási Anna Veszprém Megyei Pedagógiai Intézet és Szakszolgálat
Pádár Zoltánné Boros sámuel szakközépiskola
Pál István Szanticskai alkotók Egyesülete
Pál Jánosné Térségi Humánsegítő Szolgálat
Pankotayné Szarvadi Katalin Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium
Pap Katalin Dél-dunántúli Regionális Munkaügyi Központ
Papp Lilla Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola
Parkánszki Istvánné Általános Iskola Zámoly
Pásztor Tiborné E-Kvalitás Kft.
Patócs Anikó Kiss Lajos Általános Iskola Hódmezővásárhely
Pernecker Antalné Mészöly G. Ált.Iskola
Péter Sára Leövey Klára Gimnázium és SZKI
Pethő Ágnes Hydea Kft.
Pető Ibolya Életfa Segítő Szolgálat Egyesület
Pintér Lászlóné Bárczi Gusztáv Módszertani Központ
Piszerné Oszwald Éva Pannónia Ált. Iskola
Pocsai-Farkas Anikó ReFoMix Kht.
Pogány Gyula  
Polgárné Markó Klára FH
Pollákné Cser Edit Contact Munkarehabilitáció Kht.
Preszter György Project Solutions Kft.
Puskás Anikó Kemény Gábor Logisztikai és Közlekedési Szakközépiskola
RÁCZ JÁNOSNÉ KISS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA HÓDMEZŐVÁSÁRHELY
Rácz Sándor NGYIK Szakképző Iskolája,Speciális Stzakiskolája és Kollégiuma
Radics József Körzeti Közoktatási Intézmény- Darány
Rádicsné Táskai Erzsébet Bárczi Gusztáv Módszertani Központ
Ray Rudolf Jókai Móe Művelődési Ház
Répás Márta  
Répás Péter Répás és Répás Consulting
Reuter Fanni Develor Zrt
Rezesné Andó Csilla MGYVK Salgótarján
Rónai Viktória NOE
Rostás János Tjibor Nyárády Mihály Általános Iskola és Óvoda Nyírkércsi Tagintézménye Nyírkércs Fő u. 83.
Rózsa Vincéné Csongrád Megyei Pedagógiai Szak és Szakmai Szolgáltató Intézet
Ságiné Szabics Katalin Károlyi Mihály Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola
Salamon Péter Észak-pesti TISZK Kht
Sándor Erzsébet Észak-alföldi Módszertani Központ
Sándor Józsefné Baktalórántháza Polgármesteri Hivatal
Sándorné dr. Kriszt Éva Budapesti Gazdasági Főiskola
Sapsál Júlia suliNova Kht
sári éva Radnóti Miklós Gimnázium és ISZKI
Sárközi Emília ÁMK Fontos Sándor Általános ésAlapfokú Művészeti Iskola
Sárosi Viktória DDRMK
Sashegyi Sarolta FESTO-AM Kft.
Sasi Gabriella Qualitas T&G Kft
Silló Zsolt Általános Iskola Kiskanizsa
Simon Ágnes Metodus Kft.
Skrinyár Miklós TIOK Közép-dunántúli Régió (K-EMÖPI)
Skublics Sándorné óvoda
Skultéti Ildikó Civil Szolgálttaó Kht.
Solti Eszter Szigetszentmiklósi Városi Könyvtár
Somogyi Melinda Somogyi 1995 és Társa Bt.
Sótiné Pécskai Gabriella Madách Imre Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Steflik Judit  
Stenczer Ákos Promei Kht.
Stenger Éva XVIII. ker. Polgármesteri Hivatal
Strausz Éva Pauker Kft
Suhajda Gábor Educatio Társ. Szolg. Kht.
Sümeginé Törőcsik Tünde SZTE TIK
Sütő Sándorné Petritelepi Általános Iskola
Sveininger Marianna II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Szabó Anita Régió-Plan Kft.
Szabó Anna Seregélyesi Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Szabó Edina MVGYOSZ
Szabó Gyula Tatabánya MJV PH
Szabó Imréné  
Szabó Lászlóné Batthyány Lajos Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola
Szabó Mariann Körös-Maros Biofarm Kft
Szabó Rudolfné dr. Impulzus Egyesület
Szabóné Besenyei Katalin Petritelepi Általános Iskola
Szabóné Diós Edit Tisza Lajos Könnyűipari Szakközépiskola
Szabóné Gábor Anikó Kispesti deák Ferenc Gimnázium
Szalai Attila EKLG
Szalainé Hodoniczki Andrea Mélykút,Gondozási Központ
Szalánczi Zoltán PÁSZOK Alapítvány
Szalontai Ferenc Anwalen Consulting Kft.
Szanka Tímea PPKE - ITK
Szarka Hermina ECONOSERVE Pályázati Kft.
Szász Veronika JNSZM Kádas Gy Óvoda Áltiskola
Szatmári Júlia Békéscsabai Civil Szervezetek Szövetsége
Szécsényiné Benedek Piroska Ejf Baja
Szedlák Angéla Kaposvár TISZK
Székely Józsefné Heves Megyi Önkormányzat Pedagógiai Intézete
Szekó Józsefné Mohács Város Önkormányzata
Szemenyei Kata Académie Accor Hungary
Szénásy Zsuzsa Vanessia Kft
Szép Károly FMK
Szigeti Ferenc Albert OFA
Szikoráné Duka Andrea RÉS Egyesület
Szikra Csilla Damjanich János Általános Iskola
Szilágyi Gáborné Eötvös József Szakközépiskola Hódmezővásárhely
Sziliné Molnár Lucia Deák Ferenc Általános Iskola és Damjanich János Tagiskolája
Szilvássy Gáborné Családjainkért Alapítvány
Szolnoki Tünde ÁMK Fontos Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Szonda László Montana Zrt.
SZŐKE ATTILÁNÉ MIOK HAHE
Szőke Éva Ált. Isk. Szalánta
Sztaniszlovszki Attiláné Semmelweis Egyetem
Szubotinné Bakó Irén KIMI
Szurma Imre  
Szűcs Józsefné Damjanich János Általános Iskola
Tajti Norbert NMRVA
Takács Beáta Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.
Takács Norbert  
takacs tímea Vocational Academy Alapítvány
Takács Zoltán Egri TISZK Kht
Tamás Ferencné Általános Iskola Zámoly
Támop Hernád  
Tar Csilla HMÖ Fogyatékosok Otthona és Rehabilitációs Intézete
Tar Jánosné Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnáézium
Tarjányiné dr. Molnár Zsuzsanna Rehabit Komplex Kft
Tatai Laura Promei Kht.
Tátrainé Tari Gizella József Attila Ált. Isk
Telek Vilmosné Gond-viselés KHT
Teleki András  
Thomann Julianna  
Timárné Sárosi Katalin Hegedüs Géza Általános Iskola
Tirol Józsefné Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium
Tischler Márk  
Tóbi Tímea Bp. Főv. XIII. ker. Önk. Pedagógiai Szolgáltató Központ
Tolvaj Donát Fireconsult Kft.
Tóth Anna Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai Szakmai és Szakszolgálati Intézet
Tóth Bálint OKTÁV Továbbképző Központ
Tóth Ferencné ReFoMix Kht.
Tóth Gábor  
Tóth Istvánné Teskánd
Tóth Kálmán Faller Jenő Szakképző Iskola és Kollégium
Tóth Lajos Árpád Kölcsey F.Gim.és Ált.Isk
Tóth László Imagement
Tóth Márta  
Tóthné Gasparik Erika  
Tóthné Jachimovits Magda Észak Pesti Térségi Integrált Szakképző Központ Kht.
Tőke Györgyné Mályi Lilla Napsugár Óvoda Székesfehérvár
Török Ádám NOE
tremmel józsef ált isk dad
Tukacsné Elek Éva Szatmár - Beregi Kórház és Gyógyfürdő
Tulman Gézáné Általános Iskola Kiskanizsa
Tuska Katalin AUT-PONT Aalapítvány
Ulicska Zoltán suliNova Kht.
Urbánné Tóth Edit szepsi csombor márton gimnázium, szakképző és általános iskola
Várallyai Zsuzsanna  
Varga Emese DDRMK
Varga Gabriella  
Varga László Vargabetű Klub-Műhely Egyesület
Varga Sándorné Deák Ferenc Általános Iskola és Damjanich János Tagiskolája
Varga Tamás suliNova Kht.
Vargáné Balogh Erika Beethoven Általános Iskola, Martonvásár
Várkonyi Szabolcs Neumann János Középiskola
Varsányiné Salgó Julianna Pannónia Általános Iskola
Vass Zoltán Gacsály Általános és Művészeti Iskola Gacsály
Veingartner Erika Képesség-és Tehetségfejlesztő Magániskola
Veszpréminé Turtsányi Valéria Jókai Mór Művelődési Központ
Vida Amarilla "Gyökerek" Jóléti Szolgálat Alapítvány
Vígh Tiborné Szűcs Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Vígh-Mikle Sándor Soproni Idegenforgalmi, Kereskedelmi és Vendéglátó Szakképző Iskola
Vighné Kukunberg Erika Develor Tanácsadó Zrt.
Vinkóné Kovács Eszter FH
Viszlay Zsuzsanna Iparfejlesztési Közalapítvány
Vízkelety László Budapesti Szociális Forrásközpont
Vizl Eszter Gastroker Alapítványi Vend. és Ker.Szakközép és Szakiskola
Vizl Lőrinc Gastroker Alapítványi Vendéglátó, kereskedelmi Szakközép és Szakiskola
Vörös Júlia Ec-Pec Alapítvány
Wallinger Endre  
Weinémerné kovács Marianna Maróthi György Általános Iskola
Winkler István  
Wutsch Anna Debreceni Egyetem TEK BTK
Zágoni-Szabó Józsefné Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Pedagógiai Intézet, Pedagógiai Szakmai és Szakszolgálat 5000 Szolnok, Má
Zámbó Brigitta M8-Dunahíd Kht.
Zámbó György Vasas-Somogy-Hird Óvoda és Általános Iskola
Zelei Mónika HMÖ Fogyatékosok Otthona és Rehabilitációs Intézete
Zimmermann Gyuláné Napsugár óvoda-Székesfehérvár
Zmák Júlia Hajós Alfréd Általános Iskola
Zsirai László Agria Project Bt.
Zsorda Gabriella KÉSZ Közép-Európai Építő és Szerelő Kft
Hírlevél
email cím
Nemzeti Fejlesztési terv   Európai Unió

A honlap az Európai Unió és a Magyar Állam társfinanszírozásával készült.